Svatební agentura Nuptias

Svatební agentura Nuptias vychází z mnohaletých zkušeností svých majitelek, jejich bohaté profesionální know-how se má o co opírat. S více než 700 zorganizovanými svatbami, od malých, jen pro snoubence, až po velké, s několika stovkami hostů, patří mezi největší profesionály ve svém oboru. Klientela z celého světa nás vyhledává díky kvalitě, preciznosti a vysoké úrovni služeb. Vezmeme na svá bedra všechen stres a zajistíme, abyste si svůj velký den se všemi svými blízkými užili.

ANDREA

Radka o Andree:

Pamatuji si to, jako by to bylo dnes. Byl rok 2008, já jsem začala pracovat na Žofíně pro Zátiší Catering a krátce na to se otevřela i restaurace Žofín Garden.
Andrea přivedla své klienty, kteří se do místa okamžitě zamilovali, a pustily jsme se do plánování mojí první velké svatby. Byla nádherná, velmi logisticky i časově náročná, ale všechno se to pod perfektním vedením Andrey zvládlo. Od té doby k ní cítím velký respekt a obdiv, jak má všechny věci naplánované a připravené do posledního sebemenšího detailu. Začalo období úžasné spolupráce a postupně i přátelství.
Teď je rok 2017 a my se po více než osmi letech rozhodly, že se společně pustíme do nového projektu plánování svateb. Já se na to moc těším, protože Andrea je velký profesionál, se svatbami má více než 15 let zkušeností, přemýšlí o nich jako o celku, aby vše fungovalo, zapadalo do sebe a pro snoubence a jejich hosty tak díky tomu vznikl nezapomenutelný den. Její cit pro design a detail se odráží v každé jednotlivé svatbě. Vážím si jí nejen za to, že mě zase posunula o kousek dál, ale i za to, jaká je to fajn kamarádka.

Věřím tomu, že společně pro VÁS připravíme spoustu dalších krásných svateb!

Andrea

RADKA

Andrea o Radce:

Radku jsem poznala před mnoha lety, v roce 2008. Otevřel se Žofín Garden a já měla tu čest uspořádat tam první svatbu. Luxusní, pro více než 300 hostů a velmi náročnou. Radka byla mým kontaktem ze strany Zátiší Catering a rozuměly jsme si spolu od první chvíle. Vykání záhy přešlo v tykání a společné schůzky se protahovaly, protože jsme si měly stále co říci.

Svatba dopadla skvěle a nezůstalo jen u jedné, s Radkou jsem od té doby udělala svateb mnoho. Začaly jsme se vídat soukromě, byla jsem pozvána na její vlastní svatbu, vídáme se společně i s rodinami.
Vždy jsem si říkala, že kdybych jednou chtěla rozjet něco nového, bylo by to s Radkou. Je milá, příjemná, profesionální, umí si poradit. Já ráda řeším design, květiny, Radka má technické znalosti, které mne zcela minuly, takže se, myslím, skvěle doplňujeme.

Líbí se mi její klid, vyrovnanost a smysl pro humor. Mám Radku prostě ráda takovou, jaká je, a považuji za štěstí že ji znám a že spolu děláme něco tak krásného, jako jsou svatby.

Radka

Kontaktujte nás

svatební květiny
TOP