Organizace svatby

Společně se svými dodavateli tvoříme sehraný tým, který Vám zajistí vše, co je ke svatbě potřeba. Následuje jen malý výběr z velkého množství služeb, které zajišťujeme.

Plánování svatby

Zařizování svatby není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Plánování svatby začíná okamžikem, kdy řeknete své „ano“ a pokračuje dále výběrem vhodného svatebního místa a vhodných dodavatelů. Celková organizace svatby nekončí ani dnem samotné svatby. My – svatební agentura Nuptias – pomáháme párům naplánovat svatbu od prvního do posledního detailu, pěkně krok za krokem, tak aby celá příprava svatby byla efektivní, co nejjednodušší a bez stresu.

Svatební fotograf

Výběr svatebního fotografa je velmi důležitý, protože svatební fotky vám zůstanou navždy. Je to vzpomínka na váš svatební den a není dobré focení svatby podcenit. Neznamená to ale, že fotograf na svatbu musí být nezbytně drahý. Spolupracujeme s mnoha profesionálními fotografy a záleží jen na vás, koho si vyberete na focení právě vaší svatby.

Svatební video

Svatební kameraman musí být profesionál a měl by mít s natáčením a průběhem svateb zkušenosti. Natáčet svatby není úplně jednoduché, protože ty nejdůležitější záběry se nedají opakovat a vše se musí podařit napoprvé. Svatební klip musí zachytit ty nejdůležitější momenty, ale i celkovou atmosféru svatby, tak aby vám mohl připomínat ten váš svatební den navždy.

Svatební dekorace

Naši profesionální floristé připraví návrh dekorací přesně podle vašich představ, od svatební kytice, přes dekorace stolů až po poslední svíčku tak, aby celkový design byl dokonalý, přesně takový jaký si přejete. Doporučí styl, barvy i výběr květiny tak, aby korespondovaly s vybraným svatebním místem.

Hudba na svatbu

Hudba dokresluje atmosféru celého svatebního dne. Ať už se rozhodnete pro hudbu živou nebo pro DJ na svatbu, který je schopen odehrát celý den od svatebního obřadu až po večerní party je jen na vás. Každopádně hudba na svatbě nesmí chybět a my vám doporučíme ty nejlepší hudebníky a DJ.

Doprava

I dopravu je potřeba důkladně naplánovat a nezáleží na tom, zda si přejete pronajmout historické auto, limuzínu, kočár tažený koňmi, autobus nebo využijete vlastní vozový park. Dobré načasování i logistika zde hrají velmi důležitou roli, vše musí perfektně zapadat do svatebního plánu a s tím vám rády pomůžeme.

Svatební dort

Sladkou tečkou každé svatby bývá svatební dort a další sladkosti. Českou svatbu si asi nikdo neumí představit bez svatebních koláčků a my víme, kde pečou ty nejlepší svatební koláčky, svatební dorty i další sladkosti.

Svatební oznámení a tiskoviny

Když rozešlete svatební oznámení a oznámíte svým blízkým a svému okolí kdy a kde se bude konat vaše svatba, část svatebního plánování je už za vámi. Svatební oznámení ale není jedinou věcí, která se tiskne! Pomůžeme vám nezapomenout na jmenovky, menu karty, zasedací pořádek, navigační a informační cedule nebo třeba i svatební knihy, kam vám hosté napíšou svatební přání.

Líčení na svatbu

Každá nevěsta si přeje být krásná a svatební líčení musí odolat všem objetím, polibkům i slzám. Navrhneme vám skvělé vizážisty a vizážistky, aby vaše svatební líčení a svatební účesy vydržely celý den a vy jste byla dokonalá nevěsta.

Kontaktujte nás

svatební květiny
TOP