Reference

Přečtěte si, co o nás řekli někteří z našich bývalých klientů. Rádi Vám poskytneme reference další.

Isabel a Pepa

Ahoj Andreo,

píši ti z Seychelských ostrovů! Pepa a já jsme se dívali na fotografie a jsou nádherné! Štěpán je tak skvělý! Líbí se nám a nemůžeme se dočkat až uvidíme úplně všechny. Nedostali jsme se ještě k tomu, abychom ti poděkovali za zajištění nejkrásnějšího dne v našem životě! Rádi bychom tě pozvali na kávu, až se vrátíme zpět, abychom ti osobně vyjádřili naše díky J.
Měj se krásně a uvidíme se brzy!

Isabel a Pepa

Zpráva od maminky nevěsty:
Milá Andreo,
právě jsme odjeli z našeho apartmánu a jedeme na několik dní do Salzburku. Ráda bych ti ještě jednou poděkovala za veškerou práci, jak jsi toto vše uskutečnila.
Nemohu ti dostatečně vyjádřit mé díky za všechnu tvou pomoc a trpělivost při zařizování tolika věcí najednou. Byla bych moc ráda, kdybychom zůstaly v kontaktu.

Miriam

A od tatínka nevěsty:
Ahoj Andreo,
Ještě jednou ti děkuji za veškerou pomoc se svatbou! Bylo to opravdu úžasné a všichni si ten nádherný den užili. A to by se opravdu nestalo bez tebe.

S pozdravem,
Charles

Emmy & Anders

Milá Radko,

Děkujeme ti za skvělý svatební den. Měli jsme svatbu snů a bylo to ještě hezčí, než jsme si vůbec dokázali představit.

Hosté si užili každý okamžik celého dne - fantastické jídlo, krásný dort i skvělý servis. Díky i číšníkům za pomoc s přípravou svatebních dekorací.

Tahle svatba bude na dlouho nezapomenutelnou.

Emmy & Anders

Katka Baudišová

Dobrý den, Radko,

děkuji strašně moc za všechno, bylo to krásnější a chutnější, než jsme si vůbec dokázali představit. Ani nevíme, co bychom si bez Vás počali...díky díky díky!!

Všechno proběhlo hladce, včetně příprav a úklidu, a chtěla jsem poděkovat všem těžce pracujícím za jejich skvělou schopnost pracovat v takovém vedru.

Ještě jednou strašně děkuji a doufám, že se třeba potkáme při další spolupráci.

Mějte se krásně,
Katka Baudišová (vlastně už Hálová)

Kristina & John

Milá Radko,

za všechno moc děkujeme. Naše svatba byla opravdu úžasná, nikdy nemohla být lepší a my i naše rodiny jsme si ji velmi užili.

Děkujeme nejen za sobotu, ale i za posledních devět měsíců příprav a plánování a prosím, poděkuj také kolegům ze Žofína, kteří se na tom s tebou podíleli. Lokalita byla nádherná, jídlo a pití úžasné a servis velmi milý. Velké díky všem! Neexistují slova, která by popsala, jak jsme šťastní. Doufám, že se ještě někdy všichni uvidíme (je divné s někým intenzivně komunikovat 6 měsíců a najednou je to pryč, nějak mu pak ti lidé chybí).

S pozdravem
Kristina & John

Dasha a Nick

Milá Andreo,

jak se ti daří?
Rádi bychom ti za vše poděkovali. Svatba v Praze byla opravdu pohádkou. Byl to nejšťastnější den v našich životech. Všechny naše sny se splnily a nemohli jsme být šťastnější. Ty jsi ten nejlepší wedding planner, jakého jsme si mohli přát a opravdu úžasná osoba. Přejeme ti vše nejlepší a byli bychom moc rádi, kdybychom tě s tvou rodinou mohli přivítat v Kalifornii.

Se srdečným pozdravem
Dasha a Nick

Vážená paní Andreo,
svatba mého syna Nicholase a jeho snoubenky Dashy byla opravdu skvěle naplánovaná a zorganizovaná. Vše probíhalo zcela bezchybně.

Přál bych si vyjádřit velký kompliment Vašim organizačním schopnostem.

Srdečné pozdravy Vám a rodině z Kalifornie,
Vladimir J. Drbal

Tereza a Jakub

K mému překvapení, Jakub mne požádal o ruku na úžasné romantické Moravě. Ačkoliv to bylo po čtyřletém vztahu, bylo to pro mne zcela neočekávané. Nejprve jsem si myslela, že mi chce ukázat vinici, kterou mi koupil. Je nutné říci, že to by pro mne asi byl problém vzhledem k mé vytíženosti v Praze. Dnes sice nevlastním vinici, ale stojí to za to – na ruce nosím nádherný prstýnek a mám skvělého manžela.

Jakub a já jsme svatbu plánovali přes rok. Abych byla upřímná, nejprve jsem plánovala vše sama. Pak jsem potkala Andreu, která mi velmi pomohla. Nikdy bych nevěřila, že organizace svatby by mohla být tak náročná… Již od začátku jsme si byli jisti lokalitou – Valtice na Moravě. Vlastním cateringovou společnost a skvělé jídlo bylo jediným požadavkem mého nastávajícího, takže toto jsme nemuseli hledat. Zbytek dodavatelů byl doporučen Andreou a my jsme byli velmi šťastni speciálně za nádherné květiny a bezvadné tiskoviny. Jednoduše řečeno jsme během svatebního plánování poznali mnoho cool lidí, včetně našeho skvělého fotografa Petra. Jeho fotografie opět dokázaly, jak je talentovaný a unikátní. Bylo nám velkou ctí mít ho na svatbě.
Samozřejmě, že dny před svatbou byly hektické, ale asi nejlepší pak na všem bylo, v jakém klidu proběhl svatební den. Moje organizátorka Andrea a všichni, kdo se na svatbě podíleli, udělali náš den absolutně bez stresu. Díky moc, byl to první a asi poslední den, kdy jsem se cítila jako královna.

Moje doporučení nevěstám je – užijte si každičký moment svatebního dne a věřte svému organizátorovi!

Kateřina & Karel

Milá Radko,
chtěli jsme Vám podekovat za skvělou svatební hostinu, parádní raut v Konírně a koktejl před zámkem! Jídlo a víno byly bezvadné a máme na ně báječné ohlasy našich hostů.

Obsluha byla naprosto profesionální a znalí hoste smekali. Barmani byli super. Prosím, předejte jim též náš dík. Vše se opravdu vydařilo!

Mějte se hezky
Kateřina & Karel

Jeremiah & Monika

Milá Radko,

děkujeme ti, že jsi byla součástí našeho velkého dne. Byl to opravdu nejlepší den našich životů a my jsme si užili každou jeho minutu. Děkujeme ti za spolupráci při přípravách, za pomoc s vytvářením osobních detailů, za úžasný den a opravdu nezapomenutelné vzpomínky.

Jeremiah & Monika

K + K

Milá Andreo,

ještě jednou Vám mockrát děkujeme za skvělou svatbu! Bez Vás by se to nikdy takto nevyvedlo. Máme obrovské množství reakcí našich hostů na to, že to byla krásná svatba a že se mimořádně vydařila. Prosím vyřiďte poděkování i Vaší paní kolegyni.

Mějte se krásně,
K+K

Kontaktujte nás

TOP